zabudowa rur gazowych

Start
Radny Rady Miejskiej
 

Temat: Maskownice ażurowe
Mam do Was prośbę o pomoc w uzyskaniu namiarów na firmę, która oferuje produkty o które pytam w tytule. Zakupiłem ostatnio mieszkanie i niestety do łazienki poprowadzona jest paskudna rura z gazem do Junkersa, Chciałbym podwiesić sufit, ale niestety spółdzielnia nie pozwala na zabudowę rur gazowych. Jedynie co wymyśliłem to sufit podwiesić do miejsca gdzie są rury, a te ładnie przykryć jakimiś łatwo demontowalnymi ażurowymi maskownicami. Czy macie jakieś namiary na takiego producenta, ew. lepszy pomysł. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=85069Temat: Rura z gazem nad sufitem podwieszanym.
Zgodne z prawem jest kazda zabudowa rur gazowych, ktora nie jest na stale, tzn. daje sie latwo zdemontowac. Tak sobie mysle, czy nie mozna w suficie podwieszanym zrobic na przyklad takiej zdejmowanej kratki, umiejszczonej na calej dlugosci rury. Widzial ktos cos takiego?
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=101705


Temat: Rura gazowa
Przepisy budowlane nie zabraniają zabudowy rur gazowych.Widziałem kilka zabudowanych rur gazowych ale w skrzynce musi być wykonanych kilka otworów wentylacyjnych. Natomiast zakład gazowniczy zabrania czegoś takiego.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=59981
 
 
Podstrony
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates